SİLAH – NAMLU – SİLAH SESİ – KARANLIK – AİLE – KORKU

Yazım tarihi Eylül 30, 2016

RÜYA

Sanki bir şeyden kaçıyormuş gibi karanlık sokaklarda koşuyorum.. Korkuyorum, bir yandan da ailemi bir daha göremezsem diye endişe ediyorum. Bana doğru yaklaşan silah sesleri var.. Başka bir sokağa giriyorum ve koşmaya devam ediyorum. Tam kurtuldum zannederken, yüzlerini göremediğim bir sürü insan beni durduruyor. Hepsinin elinde bana doğrultulmuş silah var. Namluları görüyorum ve korku içinde uyanıyorum.

ANALİZ

Bu rüyayı iki ayrı şekilde incelemek lâzım.
Eğer rüyayı gören kişi gün içinde onu etkileyen bir korku veya aksiyon filmi seyretmişse ve/veya dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir zaman diliminde yaşanmış bir şiddet olayının haberinden etkilenmişse, oluşan duygusunun etkisiyle böyle bir rüya görmüştür. Bu durumda önce etkilendiği konunun yarattığı duyguyu bulmak ve sonra pozitif bir algıya çevirmek gerekir.
Diğer bir analizde ise; toplum içinde kendini tedirgin hissetmek, yargılanmak endişesi taşımak, kendini sadece aile içinde güvende hissetmek duygularından kaynaklanan bir rüya olabilir. Rüyayı gören, yakın geçmişte yaşadığı deneyimleri incelemeli ve tedirgin olduğu duyguları kendini güvende hissetmek ve huzurlu hissetmek olarak değiştirmeli.
Bu tip rüyalar sıklıkla görülüyorsa, bir uzmandan destek almak tavsiye edilir.


Yorumsuz to "SİLAH – NAMLU - SİLAH SESİ – KARANLIK – AİLE - KORKU"


    İstersen! Sende bir şeyler yaz...

    Biraz HTML den zarar gelmez.